Revolution train - dozvuky

V jarních měsících čtyři třídy (7.A, 8.A, 9.A a 9.B) naší školy navštívily v rámci projektu Sedmikráska protidrogový vlak Revolution train, který stojí na vlakovém nádraží v Dejvicích.

První pomoc aneb Učíme se vzájemně

O tom, že škola je institucí, kde jsou žáci vzděláváni, víme všichni. Většinou jsou však vyučujícími pedagogové.

V Revolution Trainu s našimi nejstaršími

V pondělí 27. dubna se oba deváté ročníky vydaly do Prahy, aby zde v rámci projektu Sedmikráska navštívily a zhlédly originální výstavu, projekci k primární protidrogové prevenci Revolution Train.

Na slovíčko s Petrem Freestonem

V rámci projektu Sedmikráska ve čtvrtek 7.5. na naši školu zavítal pan Peter Freestone, bývalý osobní komorník Freddieho Mercuryho.

Drogový kufr na naší škole

Od 21.4. do 5.5.2015 mohli naši žáci v průběhu hodin zaměřených na prevenci rizikového chování využívat tzv. Drogový kufr.