Lenka Řezníčková

pondělí, 26 červen 2017 06:35

Posezení u Vondráčků

Již po čtvrté se 4. B sešla na konci školního roku na malé posezení na zahradě u Vondráčků. Přišli rodiče s dětmi a užili si to. Dospělí probrali školní i neškolní problémy a starosti a děti řádily na zahradě. Sluníčko pěkně svítilo, na grilu se připravovalo různé masíčko a klobásky a stoly nabízely různé pohoštění, jak z ovoce, pečiva, sladkostí a nápojů. Příští rok se sejdeme již naposledy. Těšíme se na léto a prázdniny.

pondělí, 19 červen 2017 09:40

Čtvrťáci na festivalu

V pátek 16. 6. se čtvrťáci zúčastnili slavnostního zahájení Mezinárodního hudebního festivalu. Na Střelnici se konal již 18. ročník této hudební soutěže. Další vystoupení pak proběhla na náměstí a následně v České Kamenici a v Německu.

neděle, 28 květen 2017 13:18

Sportovní den čtvrtých a pátých tříd

V pátek 26.5. se sešli čtvrťáci a páťáci na našem hřišti, aby plnili úkoly připravené studenty Obchodní akademie. Všech 10 stanovišť zvládli během hodiny, a pak změřili síly ve vybíjené. Užili si dopoledne na čerstvém vzduchu a pak už na oběd a domů na víkend.

úterý, 23 květen 2017 18:35

Poslední lekce plavání

Čtvrté třídy úspěšně zakončily poslední lekci plavání v tomto školním roce a domů si odnesly Mokré vysvědčení. Již se těší na plavání další. Nyní již své plavecké zkušenosti a dovednosti vyzkouší někde u vody o prázdninách.

středa, 10 květen 2017 13:58

Ovoce a zelenina do škol

Po návratu z Mukařova si čtvrťáci pochutnali na ochutnávkovém koši plném exotického ovoce.

středa, 10 květen 2017 13:49

Čtvrté třídy v Mukařově

Od 2.5. do 6.5. 2017 strávily děti ze čtvrtých ročníků na ozdravném pobytu v Mukařově v RS Seba. Užily si dny jako námořníci a bojovaly proti nájezdům pirátů. Dokázaly, že společně zvládnou všechny připravené úkoly a získají poklad. Pobyt je obohatil nejen o krásné zážitky, ale i vzájemné pochopení mezi sebou. Náš příští pobyt již máme naplánovaný a moc se těšíme.

pátek, 14 duben 2017 12:48

Velikonoční dílničky

Dne 6.4. naše škola uspořádala pro rodiče a děti velikonoční tvoření ve všech třídách. I naše třída se pustila do výroby velikonočních věnečků z proutí.

úterý, 31 leden 2017 16:53

Pololetní vysvědčení v 4.B

To jsme my v pololetí.

pátek, 23 prosinec 2016 12:12

Vánoční posezení 4.B

Poslední školní den před koncem roku 2016 jsme si uspořádali tradiční vánoční posezení se stromečkem, dárečky a malým pohoštěním. Popřáli jsme si do nového roku 2017 jen to nejlepší, a vám přejeme totéž.

pátek, 23 prosinec 2016 12:06

Čtvrťáci v porcelánce

Žáci čtvrtých tříd navštívili porcelánku v Dubí u Teplic. Seznámili se s výrobou cibuláků. Prošli továrnou za plného provozu a vše shlédli na vlastní oči. Také si vyzdobili hrneček, podobně jako viděli na prohlídce. Poslední den ve škole před Vánoci jim hrnečky dovezli, a tak mohou potěšit své blízké.

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep

Partnerská škola

zs jirkov

logo mmdecin m

logo rodina m

ustecky_kraj

msmt

Jak se Vám líbí nové stránky?