^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 30 září 2019 09:23

Devět životů Arnošta Lustiga a 9.B

Napsal(a)

Žáci 9.B se dne 27.9. se v kině Sněžník zúčastnili promítání a poté besedy s autory snímku o Arnoštu Lustigovi.
Režisérská dvojice Kristina Pavelková a Ivo Pavelek
natočila poutavý dokument se spisovatelem Arnoštem Lustigem. Film vznikal čtyři roky a představuje pozoruhodné svědectví Lustigova pohnutého osudu i neutuchajícího elánu. Hodinový snímek je zamyšlením Arnošta Lustiga nad vlastním životem. Spisovatel je laskavým průvodcem a komentátorem, který s humorem a nadhledem provází diváka těžkým obdobím 30. a 40. let 20.století a končí až v současnosti. Pořad byl zajímavý i z pohledu sdělení svých zkušeností a názorů Arnošta Lustiga.

Číst 214 krát
Zápis
do 1. tříd
zapis
Virtuální prohlídka
virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace