Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1853
čtvrtek, 15 listopad 2018 20:59

Devítky na průmyslovce

V rámci přípravy na své budoucí povolání žáci 9. ročníků pravidelně navštěvují střední školy. V úterý 6. a 13. 11. navštívili VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní. Žáci byli přivítáni a výchovnou poradkyní školy byli informováni o střední škole, její historii, studijních oborech, požadavcích k přijetí na studijní obory, průběhu maturitních zkoušek a možnostech uplatnění absolventů maturitních oborů. Ve skupinách si vyzkoušeli přiřadit profese k oborům vyučovaným na průmyslovce. Následoval fyzikální pokus a poté se prošli po praktické učebně. Na závěr proběhla diskuse mezi žáky a zaměstnancem SŠ.

Galerie Obrázků

{gallery}1853{/gallery}