středa, 03 květen 2017 18:31

Štafetový pohár 2017

Již třetím rokem se žáci prvního stupně zúčastnili celorepublikové soutěže v atletice pořádané Českým atletickým svazem. Okresní kolo se konalo v pátek 28. 4. na atletickém stadionu SK Děčín. Počasí letos závodění příliš nepřálo. I přesto se naši žáci opět dostali na medailové pozice. V celkovém hodnocení – po sečtení časů jednotlivých štafet, dosáhli na bronzové medaile. Všem zúčastněným patří velký dík za skvěle zvládnutý závod a výdrž v opravdu chladném počasí.

Za druhé a třetí třídy závodili tito žáci: Jonáš Horák, Jakub Nádvorník, Eliška Vlčková, Karinka Borovičková, Verča Picková, Marianka Pintaudi, Míra Strnad a Filip Uher.

Za čtvrté a páté třídy statečně bojovali: Martin Podaný, Tobík Handlíř, Anežka Nováková, Stela Libichová, Zuzka Toncarová, Nela Podařilová, Adam Vepřovský a Matyáš Petříček.

Číst 166 krát Naposledy změněno čtvrtek, 31 srpen 2017 18:00

Galerie Obrázků