pondělí, 09 prosinec 2019 12:31

Florbalové drama do poslední sekundy se zlatým koncem!!!

V pátek 6. 12. se konalo okresní finále ve florbale. Naše škola měla zastoupení v kategorii 8. - 9. třída. Do kraje postupoval vítěz čtyřčlenné skupiny. První zápas s Velkým Šenovem jsme zvládli 3:0. Druhý zápas byl daný předem jako klíčový. Zápas proti Kamenické dopadnul 2:2 i přesto, že jsme dvakrát vedli. To znamenalo, že oba týmy budou v posledním zápase honit skóre. Jako první svůj závěrečný zápas odehrála Kamenická a zakončila svou skupinu s +8. Pro nás to znamenalo, že pokud chceme postoupit, musíme vyhrát o 6 a více branek nad nevyzpytatelným vítězem okrsku sever - Gymnázium Rumburk. Kluci byli extrémně nabuzení a do zápasu vlétli. Do soupeře se zakousli a během 16 min vstřelili 9 branek a jen 2 inkasovali. To znamenalo, že postupujícím na kraj je naše škola. Klukům gratuluji.

Sestava:

Lacina, Duda, Slánský, Krtil, Schwarz, Macák, Hruška, Ridl, Kvíz, Stajčev