úterý, 27 listopad 2018 08:25

Na Čeps cupu jsme posbírali pouze zkušenosti

Mezi prvními školními florbalovými turnaji je tradičně prvostupňový ČEPS cup. Letošní ročník okresního kola se odehrál ve Varnsdorfu. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů. Náš tým byl poskládán spíše z mladých, ale nadějných chlapců. Málokterý tým měl hráče 2009, my hned 4 a všichni pravidelně hráli. Do dalších let tak máme kde vybírat. I přes nezkušené mládí jsme si za cíl dali: dostat se mezi dva nejlepší, což zajištovalo postup do krajského kola. To se však nepovedlo. První zápas jsme sice zvládli na jedničku. Ve druhém a třetím zápase jsme však prohráli, o výsledku rozhodla větší individualita na straně soupeře. Poslední zápas o umístění jsme zvládli a rozloučili se s turnajem vítězstvím. Naše cesta ovšem vyřazením nekončí, tým je velice mladý a jeho síla teprve vykvete. Dále budeme pracovat na ranních trénincích a v letošním roce si pro kluky připravíme ještě několik nesoutěžních akcí :)

Sestava:

Nečas, Fröhlich, Zelenka, Pešek, Huk, Mataj, Kučera, Ledvinka