• JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 599

čtvrtek, 15 listopad 2018 11:27

Exkurze v Národním technickém muzeu v Praze

Dne 23.10. navštívili žáci 8.B, 9.A a 9.B Národní technické muzeum v Praze. Exkurze se konala v rámci projektového dne "100 let od založení  Československa". Žáci si mohli prohlédnout výstavu Made in Czechoslovakia, která vznikla u příležitosti tohoto výročí. Děti poznaly nejznámější výrobky, které vznikly v Československu a viděly mnoho dobových videí a fotografií.

V muzeu byly také vystaveny dobové automobily, letadla nebo kola.

středa, 06 červen 2018 15:18

8.B na školním výletě v Doksech

V úterý 22.5. se žáci 8.B vydali na 4 denní turisticko-poznávací pobyt v Doksech. Navštívili jsme hrad Bezděz,

kde jsme se dozvěděli nejen zajímavé informace o historii hradu a okolí, ale měli jsme také možnost se na Máchův

kraj podívat z hradní věže.

Po vydařené procházce na hrad (ušli jsme téměř 12 km), jsme nezaháleli a hráli jsme přehazovanou, volejbal,

fotbal i florbal. Večer došlo na opékání buřtů, hraní na kytaru a zpívání oblíbených písniček.

Jelikož nám vyšlo počasí, mohli jsme se vydat k Máchovu jezeru a osvěžit se ve vodě. Odvážnější z nás si pak

prověřili své fyzické síly v lanovém parku.

Domů jsme se všichni vraceli s dobrou náladou a se spoustou zážitků.

Odkaz na fotky: Zde kliknout