pondělí, 23 leden 2012 01:00

Projekt EU - IPRM učebny

Projekt EU - IPRM učebny byl úspěšně dokončen. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín i široká veřejnost tak mohou využívat zcela nové, krásně zrekonstruované půdní prostory, ve kterých vznikly dvě počítačové učebny (jedna se speciálním vybavením pro výuku cizích jazyků), herny pro školní klub a školní knihovna. Škola se tak posunula o velký krok vpřed ve své snaze být moderní školou a nabízet svým žákům kvalitní výuku.

Nové prostory může využívat i široká veřejnost.

Ceník pronájmu učeben za provozní náklady:

• Cena za služby (teplo,energie, vodné, údržba)……… 1 hod. /160,-Kč
  • Výpočet je stanoven dle nákladů školy za služby a přepočítán  na procentní výměru v m2, a na počet hodin v daném roce.
  • Cena za pronájem není účtována příspěvkovým organizacím, ostatním subjektům účtujeme dle dohody.

Každým rokem v lednu se cena přepočítává podle skutečných nákladů předešlého roku.

Bližší informace o podmínkách využití veřejností získáte na http://www.zstyrs.cz/ v menu Kontakty