úterý, 14 září 2010 02:00

Pracovní listy pro Naučnou stezku pod Kvádrberkem

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín otevřela ve spolupráci s Magistrátem města Děčín loni v dubnu Naučnou stezku pod Kvádrberkem, která se stala vítaným obohacením lesního parku a za dobu její existence prošla stezku dlouhá řada návštěvníku nejen z Děčína a okolí. Tím ale projekt naučné stezky zdaleka nekončí. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše ve spolupráci s Ekocentrem Magistrátu města Děčín připravuje pracovní listy, které se přímo vztahují k naučné stezce. Ostatní školy a široká veřejnost tak budou moci zpestřit svou návštěvu naučné stezky zpracováváním pracovních listů. Vedle příjemně stráveného času v lesním parku si tak mohou zároveň ověřit své znalosti z oblasti flory, fauny a historie Naučné stezky pod Kvádrberkem.

Pracovní listy budou vydány v průběhu podzimu a najdete je na webových stránkách ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín.