• JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
neděle, 15 únor 2015 01:00

Spolupráce s Jazykovou agenturou Channel Crossing

V letošním školním roce se naše škola zapojila do projektu, který je úzce spjat s jazykovým vzděláváním našich žáků "netradiční" formou.

Navázali jsme spolupráci s Jazykovou agenturou Channel Crossing v Praze, která se již léta svou profesionalitou těší velké oblibě a patří mezi nejvýznamnější jazykové agentury v České republice. V rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost rozvíjí tato agentura společně se základními školami komunikativní schopnosti žáků ZŠ.
V průběhu II. pololetí je pro žáky vyšších ročníků nachystána virtuální výuka s rodilým mluvčím, projektové dny v angličtině, výuka metodou CLIL a navázání partnerství se zahraničními školami v rámci e-Twinningu. Ve všech oblastech pořádá agentura odborné workshopy, jichž se naši pedagogové účastní a máme tak zaručeno profesionální vedení daných aktivit.
Těšíme se na vzájemnou spolupráci a všechny činnosti, které nás v blízké budoucnosti čekají.