pátek, 10 leden 2020 10:48

Vánoce na náměstí

V posledním školním týdnu před vánočními prázdninami se žáci naší školy podíleli na adventním veselí v našem městě.

Místo klasických vánočních dílniček a trhů v budově ZŠ jsme vyrazili ven a celou tuto akci přesunuli na Masarykovo náměstí.

Děti z některých tříd si pod vedením učitelů připravily hudební i taneční vystoupení s vánoční tématikou, koledami a příjemnou atmosférou.

Další žáci se spolu s učiteli chopili rukodělných výtvorů a pro rodiče a další návštěvníky připravili plno krásných výrobků, které byly k zakoupení ve stáncích.

Ačkoliv nám počasí nechtělo vykouzlit správné zasněžené pozadí, vánoční atmosférou se zahalilo celé náměstí a všichni měli možnost se v klidu naladit na nadcházející svátky.

Číst 86 krát
do 1. tříd