pondělí, 02 prosinec 2019 07:33

Obrovský úspěch našich malých baskeťáků

V pátek 29. listopadu proběhlo Velké finále školní basketbalové ligy. Konalo se právě v našem městě, městě basketu.

V prvním semifinálovém zápase jsme zdolali tým Nymburku. Do boje o první místo jsme nastoupili proti týmu Brandýsa nad Labem, který nás zastavil v postupu vloni. Ani letos jsme ho neporazili.

Druhé místo v celé České republice je pro nás obrovským úspěchem. Celé finále za účasti basketbalových hvězd, například Jiřího Welsche a našich Válečníků bude pro nás nezapomenutelným zážitkem.

Sluší se poděkovat oběma trenérům, p. Houškovi a p. Soukupovi a jmenovitě těmto našim žákům:

Z 1.A Filipovi Houškovi, z 2. A Jeronýmu Libichovi, z 3. A Kubovi Harychovi, ze 4. A Ondrovi Musilovi a Jáchymovi Libichovi, ze 4. B Lukášovi Vachlovi, z 5. A Stázce Dvořákové, z 5. B baskeťákům Márovi Houškovi, Jonáši Horákovi, Kryštofu Kotkovi, Honzovi Sobíškovi, Lauře Prachové a „nebaskeťákům“ Dennisi Nečasovi, Sašovi a Leonce Lažanským a Anežce Žáčkové.

Moc děkuji Jana Chmelová

Číst 156 krát