čtvrtek, 07 listopad 2019 17:10

Vítězství na domácím turnaji v miniházené

Dne 6.11. 2019 odehráli žáci 4. - 5. tříd turnaj v miniházené konaný na naší škole. Turnaje se kromě nás zúčastnily ZŠ Kamenická, Komenského a družstvo namixované z hráčů TJ Slavoj Děčín a výběru základních škol. Náš tým si v prvním zápase poradil s výběrem ZŠ Komenského poměrně hladce v poměru 12:7. Druhý zápas s "Mix týmem" nabídl velmi vyrovnanou bitvu, kterou jsme však srdnatě z nepříznivého stavu dokázali v závěru otočit na konečné skóre 15:14. V posledním utkání jsme si to tedy rozdali o první místo se ZŠ Kamenickou. Až na prvních pár minut mělo naše družstvo celý zápas pod kontrolou, a tak jsme si poměrně hladce dokráčeli pro 1. místo v turnaji.

Mimo turnaj se ještě paralelně konaly dovednostní soutěže (např. střelba, slalom a skok daleký), ve kterých byli naši žáci taktéž velmi úspěšní.

Fotky z turnaje: https://tinyurl.com/yxd68e75

Číst 37 krát