zapis skola

pondělí, 10 červen 2019 10:44

Noc snů v ZOO Děčín a ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

V pátek navečer 7. 6. 2019 ZOO Děčín patřila handicapovaným a dlouhodobě nemocným lidem. Večer plný úžasných zážitků a splněných přání, který se koná ve stejný okamžik po celém světě téměř v 300 zoologických zahradách světa. V letošním roce proběhla Noc snů za aktivní účasti žáků naší školy. Připravili jsme tři stanoviště: smyslové vnímání hmatem a skládání kostek, florbalové aktivity s nácvikem střelby na branku a malování na obličej. Náš tým deseti dívek rozdával radost na všech stanovištích. Pro všechny malé i velké návštěvníky si připravily sladkou odměnu (bonbony i lízátka), malou hračku pro štěstí i samolepky zvířat z Ledového království. Nejrušněji po celý večer probíhalo malování na obličej. Naštěstí všechny naše dívky jsou dokonalé malířky, splnily každé přání od namalování tygra, jezevce, králíčka, berušky i něžných motýlků na ruku nebo na obličej. Krásné povídání s návštěvníky, navázání kontaktů a mnoho úsměvů. Odcházeli jsme s pocity, že příští rok se opět setkáme na Noci snů v ZOO Děčín.