Řádíme ve vodě, někteří si uhnali mořskou nemoc z jízdy na šlapadle, vrháme se z hradeb do mořského příboje a naše umělecká akrobacie na přímořském molu vzbuzuje pozdvižení. K vylovení mořské fauny používáme nejen sportovní náčiní, ale někteří z nás obětovali při lovu mořských ježků i vlastní končetiny. Po pobytu na slunci se měníme v živé sněhuláky. Ládujeme se zmrzlinami, až se nám dělají boule za ušima. Sport, koupání a laskominy, to je naše zábava.

6.A, 6.B a 9.A zdraví z Chorvatska

čtvrtek, 20 červen 2019 10:57

POZNÁVÁME VEČERNÍČKY

Paní vychovatelky připravily pro děti ze druhých tříd celoroční soutěž v poznávání večerníčkových pohádek. Na závěr byl malý testík s vyhodnocením a nechyběly ani drobné odměny.

čtvrtek, 20 červen 2019 06:08

Jarní výrobky

Ani během jarních měsíců jsme nezaháleli a pilně malovali, stříhali, lepili...A jak to dopadlo? Posuďte sami po shlédnutí naší fotogalerie.

pátek, 14 červen 2019 08:20

Splněný sen třídy 4. B

V lednu jsme vstoupili do projektu České spořitelny Abeceda peněz. Za vydělané peníze na jarmarku v dubnu jsme si 12. června splnili svůj sen. Navštívili jsme Jump arénu v Ústí nad Labem. Užili jsme si pod vedením trenérů všechny dostupné atrakce. Mnozí z nás se naučili nové triky a moc se nám tam líbilo.

Žáci 4. B

pátek, 14 červen 2019 08:17

Olympiáda základních škol 2019

V pondělí 10.6.2019 se konal další ročník Olympiády základních škol v Aquaparku v Děčíně. Soutěžilo se v plavání, fotbale, volejbale, streetbale a opičí dráze. Ve všech kategoriích i disciplínách naši žáci výborně reprezentovali a po zásluze obsadili 3. místo.

Všem zúčastněným patří velká pochvala.

V pátek navečer 7. 6. 2019 ZOO Děčín patřila handicapovaným a dlouhodobě nemocným lidem. Večer plný úžasných zážitků a splněných přání, který se koná ve stejný okamžik po celém světě téměř v 300 zoologických zahradách světa. V letošním roce proběhla Noc snů za aktivní účasti žáků naší školy. Připravili jsme tři stanoviště: smyslové vnímání hmatem a skládání kostek, florbalové aktivity s nácvikem střelby na branku a malování na obličej. Náš tým deseti dívek rozdával radost na všech stanovištích. Pro všechny malé i velké návštěvníky si připravily sladkou odměnu (bonbony i lízátka), malou hračku pro štěstí i samolepky zvířat z Ledového království. Nejrušněji po celý večer probíhalo malování na obličej. Naštěstí všechny naše dívky jsou dokonalé malířky, splnily každé přání od namalování tygra, jezevce, králíčka, berušky i něžných motýlků na ruku nebo na obličej. Krásné povídání s návštěvníky, navázání kontaktů a mnoho úsměvů. Odcházeli jsme s pocity, že příští rok se opět setkáme na Noci snů v ZOO Děčín.